×S lítostí Vás musíme informovat, že tato služba bude k 30. září 2024 ukončena.


Prosíme Vás, abyste do té doby přešli k jinému poskytovateli nebo si bidding zajistili jiným způsobem. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace a podporu, abyste mohli co nejrychleji a bezproblémově přejít k jinému poskytovateli služeb.

Velmi nás tato situace mrzí a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@biddingtools.cz
BiddingTools vie . . .

TOP produkty

Kvôli dnešnej veľkej konkurencii je nutné mať na sklade tie správne produkty za správne ceny.

Kto z vás kontroluje, či má TOP najpredávanejšie produkty vo svojej ponuke a má ich relevantne nacenené voči konkurencii? Ako často hľadáte, aké sú najpredávanejšie produkty v jednotlivých kategóriách na Heureke?

Produktové porovnávače nepôsobia len v poslednej fáze nákupného procesu, ale pôsobia aj na začiatku. Užívateľ si chce kúpiť napríklad nový tablet, a tak na Heureke v prehľade TOP produktov veľmi rýchlo zistí, ktoré modely sú najobľúbenejšie podľa dlhodobej predajnosti.

Tieto zobrazené produkty majú oveľa vyššiu návštevnosť a predajnosť. Ak ich nemáte vo svojej ponuke, prichádzate o obrat.


Bidovacie stratégie na mieru

Zoznam najpredávanejších 50 produktov za jednotlivé kategórie, v ktorých máte zalistované produkty na Heureke, máte teraz prehľadne spracované na jednom mieste. Stačí sa len pozrieť a hneď viete, či produkty, ktoré ľudia v poslednej dobe najviac nakupujú, máte vo svojej ponuke.

Ďalej zistíte:


Objavte vďaka našim prehľadom prípadné medzery vo svojej ponuke a nenechajte konkurenciu, aby vás porazila. Objednajte si TOP produkty a získajte pravidelný prehľad 50 produktov z kategórií, v ktorých inzerujete, a ktoré sa v poslednej dobe najviac predávajú.

Chcem zoznam najpredávanejších produktov