×

BiddingTools tím

Sme tím zapálených profíkov, ktorí veria v BiddingTools.
Lucie Steffková
Lucie Steffková
Chief Operations Officer
viac o mne
Ako malá som chcela byť futbalistkou, teraz ale kopu za úplne iný tím. Mojím ihriskom sa stal obchod a prevádzka firmy Trayto. Z pozície obchodno-prevádzkovej riaditeľky zodpovedám za každodenný chod firmy, plánovanie a vedenie obchodnej stratégie. Zakladám si na dlhodobých vzťahoch s klientmi aj kolegami. Rada sa stretnem aj s vami.
Kateřina Kutá
Kateřina Kutá
Chief Financial Officer
viac o mne
Vždy som sa chcela hrabať v papieroch, razítkovať a vyplňovať všetko, čo sa dá. Teraz zodpovedám za ekonomický chod firmy, rozdávam úsmevy, výplatné pásky a faktúry za naše služby. Rada lyžujem a málokedy ma niečo rozhodí. Keď ale v mrazáku nenájdem hranolky a v chladničke kečup, je to so mnou k nevydržaniu.
Jakub Dolba
Jakub Dolba
Chief Technology Officer
viac o mne
Z pozície technologického riaditeľa zodpovedám za strategické riadenie firmy v oblasti informačných technológií. Mimo práce milujem cestovanie a chcel by som navštíviť všetky krajiny sveta. Ešte mi ich sto a niečo zostáva, takže minimálne na pár rokov mám vo voľnom čase čo robiť.
Část týmu BiddingTools
Šárka Dzidová
Šárka Dzidová
Head of Marketing
viac o mne
Mojím detským snom bolo stať sa lekárkou. Nezachraňujem ale životy, vediem marketingové oddelenie. V online sa pohybujem 8 rokov. Starám sa o našu on-line komunikáciu a o to, aby nás bolo na e-commerce scéne poriadne vidieť. Okrem práce mám rada humor, dobré jedlo, zvieratá a filmy.
Hromadné foto tímu BiddingTools
Martin Mohler
Martin Mohler
Head of IT
viac o mne
Profesne ma zaujímajú nové technológie a ich zavádzanie do praxe. Súkromne zas ekológia, knižky a varenie. Školím vývojárov a snažím sa o maximálnu efektivitu svojej aj ich práce. A keď zatvorím počítač, rád si zahrám badminton, poker alebo napríklad doskové hry.
Michaela Pavelková
Michaela Pavelková
Product Owner
více o mně
Mám na starosti vývoj nástroja Xemel, komunikujem s vami po mailu aj telefóne, vybavujem agendu. Riešim proste všetko, čo sa treba len okrajovo týka Xemelu. A keď po práci vypnem počítač, nasadím korčule alebo nacvičujem nové jogové pozície.
Víťazi BiddingTools Hackatonu
Marek Moravec
Marek Moravec
Lead Product Owner
viac o mne
Plánujem, organizujem, kontrolujem a vyhodnocujem všetko tak, aby som zaistil kontinuálny vývoj a hladký chod systému BiddingTools. Mimo to analyzujem dáta a optimalizujem výkon vašich e-shopov. Podieľam sa aj na vymýšľaní a vývoji našich nových produktov. Okrem práce rád raz za čas nasadím poker face na firemnom pokri, športujem alebo sledujem filmy.
Tomáš Pavelek
Tomáš Pavelek
Lead Product Owner
viac o mne
Mám na starosti vývoj dlhodobých komplexných projektov. Vediem metodicky tím Product Ownerov s ktorými spoločne pomocou SCRUMu dodávame nemožné na počkanie a zázraky do troch dní. Mám rád srandu, tatarák a príjemnú spoločnosť, a toho všetkého sa mi v práci v hojnej miere dostáva.
Tereza Hanzelková
Tereza Hanzelková
Product Owner
viac o mne
Volám sa Terka, a v prípade, že používate BiddingManager, tak ma už určite poznáte. Každý deň spolu riešime optimalizáciu vašich účtov za účelom dosiahnutia lepších výsledkov na produktových vyhľadávačoch. Milujem hory, šport, a pocit z dobre vykonanej práce. Nebaví ma škaredé počasie a to, keď sa na seba ľudia mračia.
Hedvika Antošová
Hedvika Antošová
Junior Personnel Officer
viac o mne
Som zodpovedná za personálnu agendu našej spoločnosti a bezproblémový chod kancelárie. Mám na starosti administratívu a prípravu najrôznejších podkladov. Od prípravy a spracovania faktúr, cez cestovné výkazy, po mzdovú agendu. Po práci sa venujem svojim trom mačkám. Tiež rada čítam a pozerám filmy.
Členovia tímu v kancelárii
Filip David
Filip David
Marketing Analyst
viac o mne
Či som krstným David alebo Filip teraz nie je až také podstatné. Dôležité je, že (aj vďaka mne) vám služba BiddingTools šetrí čas a peniaze. Analyzujem dáta, párujem produkty, optimalizujem výkon e-shopov a pripravujem klientom podklady na preceňovanie. Po práci som rád s rodinou alebo priateľmi. A to krstné meno? Filip.
Členovia tímu na pikniku
Dominika Pleváková
Dominika Pleváková
Sales Representative
viac o mne
Keď pominula klasická fascinácia popelářským autom, rozhodla som sa byť gitaristkou v slávnej kapele. No, moc slávne to nedopadlo...Vás ale od slávy delí napríklad len výber správneho bidovacího nástroja. A s tým vám rozhodne viem pomôcť. Ozvite sa.
Soňa Holotová
Soňa Holotová
Sales Representative
viac o mne
Milujem cestovanie, hory a zmrzlinu. Som ukecaná, trochu strelená a idem do všetkého po hlave! A tieto vlastnosti dennodenne využívam k práci. Pre XEMEL hľadám nové možnosti uplatnenia na trhu a tiež ďaľších spokojných klientov. Pridáte sa medzi nich aj vy?
Nálepka BiddingTools
Daniel Tomek
Daniel Tomek
Marketing Analyst
viac o mne
Som Danek a mám rád čísla. Narozdiel od ľudí sa totiž väčšinou správajú logicky. Starám sa o zbožiakové účty BiddingManager klientov a mám tiež na starosti customizované riešenie feedov pre Xemel klientov. Mimo prácu sa starám o to, aby som dorobil školu a moja priateľka a môj pes boli šťastní. Pretože potom som šťastný aj ja.
Filip Dvorský
Filip Dvorský
Lead Software Developer
viac o mne
V práci mi hovoria „Upír“ a som hlavný vývojár BiddingTools. BiddingTools je služba, ktorá rieši veľa vecí za vás. Na porovnávačoch vám zvýši obrat a stráži náklady. Ako Lead Developer mám na starosti aj profesijný rozvoj ostatných vývojárov. Okrem práce rád zbieram komiksy, hrám PC hry alebo trávim čas s priateľmi pri vodnej fajke.
Denisa Vrbková
Denisa Vrbková
Marketing Analyst
viac o mne
Po počiatočných ambíciách stať sa učiteľkou, som sa rozhodla pracovať v kancelárii a všade rozdávať pečiatky a podpisy. Čiastočne sa mi to splnilo. Pracujem v kanceláriách Trayto a pomáham v Xemeli a BiddingManageri s čímkoľvek, čo je aktuálne potrebné. Každý deň je iný. Vo svojom voľne sa venujem modernej kaligrafii, rada cestujem a učím sa jazyky.
Dominik Vašíček
Dominik Vašíček
Software Developer
viac o mne
Som Dominik a môj obvyklý pracovný deň patrí Xemelu. Vyvíjam back-end nástroje a podieľam sa na front-edu. Okrem toho počúvam hudbu, čítam, pijem dobré čaje a občas žonglujem. Proste relax na 100 spôsobov.
Štěňa v kancelárii
Markéta Hanzelková
Markéta Hanzelková
Graphic Designer
viac o mne
Som grafička. Najviac ma na grafike baví to, že môžem ukázať svoju fantáziu a predstavivosť. Mimo grafiku u nás v práci robím taky administratívu, ktorá je práve potrebná. Vo voľnom čase ma najčastejšie môžete stretnúť v nejakej dobrej kaviarni a medzi moje koníčky patrí fotenie.
Členky tímu s kvetinou na MDŽ
Adam Komenda
Adam Komenda
Software Developer
viac o mne
Chlapčenský sen byť smetiarom som zahodil do koša a začal programovať. Baví ma hľadať nové riešenia, nové cesty. Mám rád, keď sa projekt hýbe dopredu, a taky keď sa hýbem ja. Robím športy všetkého druhu, ale Topka je Beachvolleyball. Pohyb, leto, piesok ... Paráda.
Jáchym Markant
Jáchym Markant
Software Developer
viac o mne
V detstve som dlho nevedel, akej profesii by som sa chcel v dospelosti venovať. Nakoniec mi ale učarovali technológie. Najspokojnejší som, keď odvediem skvelú prácu a všetko funguje tak, ako má. Vo svojom voľne rád hrám doskové a počítačové hry, športujem, alebo vyrážam s priateľmi na výlety.
Časť tímu developerov BiddingTools
Blanka Chamrádová
Blanka Chamrádová
Software Developer
viac o mne
Skoro celý život som chcela byť právnik, potom som ale prepadla čaru programovania. V BiddingTools zatiaľ nemám priradený žiadny konkrétny projekt, takže je má práca rôznorodá, a to ma baví. Keď práve neprogramujem, hrám počítačové hry alebo popíjam dobrú kávu.
Ondřej Slíva
Ondřej Slíva
Software Developer
viac o mne
Cvičím, jazdím na bicykli, hrám na bicie. A keď nerobím nič z toho, programujem. Chcem sa neustále zlepšovať, preto som rád, že som tu ako juniorní programátor dostal šancu. Celým vizuálom B[T] sa prepletá raketka, ja chcel byť v detstve astronaut. Tak som tu asi správne. To nebude náhoda.
Členovia tímu na akcii Seznamu
Školenie
Vojtěch Ferák
Vojtěch Ferák
Software Developer
viac o mne
Mojou prácou je softwarový vývoj produktov Trayto. Postupom času sa viac špecializujem na produkt Xemel. Rád sa učím nové veci a úplne najradšej mám pocit, ktorý nastáva po vyriešení naozaj zapeklitého problému. Tiež to poznáte? Po práci ma nájdete na horách, v dobrej kaviarni, alebo s kamarátmi pri hraní stolných hier.
Jakub Kadela
Jakub Kadela
Software Developer
viac o mne
Baví ma skúšať nové veci a učiť sa pracovať s novými technológiami aj technikami programovania. Mám rád výzvy a vždy sa snažím prísť veciam na kĺb. Už od mala sú mojou veľkou vášňou aj autá. A tak asi nikoho neprekvapí, že v detstve som chcel byť automechanikom. Vo voľnom čase najradšej trávim čas so svojou priateľkou, rodinou a našim kocúrom.
Adam Karpita
Adam Karpita
Software Developer
viac o mne
Už od 5. triedy som chcel byť programátorom. Sen sa mi splnil a teraz v Trayto pracujem predovšetkým na externých projektoch. Baví ma neustále sa zlepšovať a učiť sa stále niečo nové. Mám veľkú radosť z práce v mladom kolektíve plnom fajn ľudí. Vo svojom voľnom čase rád športujem, hrám Xbox, trávim čas s priateľmi a mojou rodinou.
Jakub Vašíček
Jakub Vašíček
Software Developer
viac o mne
Dlhú dobu som chcel byť kozmonautom. Keď som sa ale myšlienkami vrátil na zem, našiel som sa v programovaní. Som profesionálny matematik, ktorý má rád výzvy, a preto ma v práci najviac baví riešiť problémy. Aktuálne pracujem na vývoji nástroja BiddingManager a ďalších interných projektov. Až raz budem mať svoj e-shop, chcem používať naše produkty.
BiddingTools tím na lasergame
Sylvie Ševčíková
Sylvie Ševčíková
Assistant
viac o mne
Som pravá ruka prevádzkovej riaditeľky, pomáham s prípravou najrôznejších podkladov a vôbec všetkým, čo je práve potrebné. Organizujem firemné večierky, teambuildingy, pripravujem zasadačky na meetingy, nakupujem kávu, ovocie a sladkosti. Skrátka sa starám o to, aby sa všetci vo firme mali fajn. Mimo práce mi najväčšiu radosť robia moje dve deti Eliška a Theo.