×

Stáže pre študentov

Chceš preniknúť do sveta marketingu, grafiky, obchodu alebo IT a spoznať chod reálnej firmy už na SŠ alebo VŠ?
Pridaj sa do BiddingTeamu!

Prečo na stáž

Nebaví ťa spracovávať školské projekty iba “do zásuvky”?

Nebaví ťa spracovávať školské projekty iba “do zásuvky”? U nás pracuješ pre reálnych klientov a tvoja práca je vidieť. Spoznaj chod reálnej firmy na vlastnej koži a objav svet marketingu, obchodu, grafiky alebo IT.

Študuješ strednú alebo vysokú školu, ale máš pocit, že ti chýbajú skúsenosti priamo z praxe?

Študuješ strednú alebo vysokú školu, ale máš pocit, že ti chýbajú skúsenosti priamo z praxe? Súhlas. Titul je super, ale nič o tebe nehovorí. Až v praxi ukážeš, čo skutočne vieš, a ako dokážeš využiť svoje schopnosti. V skratke, čím skôr získaš skúsenosti v reálnej firme, tým väčšiu šancu máš na uplatnenie.

Chceš sa učiť od profíkov?

Chceš se učit od profíků? Krmíme stážistov tak, aby z nich vyrástli špecialisti. Za posledné tri roky prešlo našimi kanceláriami 30 stážistov, a tí najlepší u nás zakotvili natrvalo. Budeš jedným z nich?

Čo ti stáž u nás prinesie

  • Starostlivosť skúseného mentora
  • Know-how a skúsenosti, ktoré ti už nikto nevezme, a v tvojom životopise zostanú navždy
  • Otvorené dvere na meetingy, jednania a mimopracovné aktivity (firemné raňajky, obedy, večierky, badminton, poker)
  • Flexibilnú pracovnú dobu, pretože pokiaľ máš ešte inú brigádu a do toho študuješ, tak sa prispôsobíme tvojmu rozvrhu
  • Certifikát o absolvovaní praxe a doporučenie na LinkedIne
  • Potvrdenie o absolvovaní povinnej školskej praxe
  • Pomoc s diplomkou alebo bakalárkou
  • Členstvo v Impact Hub Ostrava so všetkými výhodami
  • A hlavne ponuku brigády alebo full-time, ak sa v priebehu stáže osvedčíš :)
Teória jednorožca

Objavujeme skryté talenty a krmíme ich obsahom, ktorý im chutí. S pribúdajúcimi schopnosťami sa tak z mladých, neohrabaných žrebcov stávajú sebavedomí jednorožci - unikátni jedinci, vyskillovaní profíci, ktorých chcú mať vo svojej stajni všetci zamestnávatelia.

Od žrebcov k jednorožcom - to je cesta, ktorú u nás budeš absolvovať. Ponúkame vzdelávanie zadarmo a možnosť full-time spolupráce tým najšikovnejším.

Nájdi, čo ťa baví

Každý má nejakú superschopnosť. Je to iba o tom ju objaviť. V priebehu stáže budeš riešiť úlohy z rôznych oblastí obchodu, IT i marketingu, takže ľahko objavíš to, v čom skutočne vynikáš.

Vieš už presne, čo chceš robit? O to lepšie! Vyber si stáž, ktorá ťa zaujíma.

Marketing

Martina Petrunčíková
Martina Petrunčíková
Marketing Consultant & Lecturer

Svetom online marketingu a “zbožových” porovnávačoch ťa prevedie Martina. V agentúrach, e-shopoch a obecne v “onlajnu” sa pohybuje už 12 rokov a o svoje skúsenosti sa s tebou rada podelí. V rámci stáže ťa Marťa zasvetí do tajomstiev “zbožových” porovnávačoch. Naučíš sa viesť úspešné PPC kampane a používať Google Analytics. Dozvieš sa tiež, čo je SEO, ako písať zaujímavé texty, alebo ako navrhnúť funkčný web.

Okrem Martiny majú pre teba prichystané prednášky i špecialisti z jednotlivých oddelení. Ku každej téme tak budeš mať informácie priamo od toho najpovolanejšieho.

Marek Moravec
BiddingTools? Mladá, nadějná firma se skvělým kolektivem a velkým potenciálem růst. Každá pracovní zkušenost při studiu vám dá další šanci k osobnímu rozvoji. V BiddingTools chápou, že to budete vy, kdo bude utvářet svoji budoucnost, a proto vás nenechají brodit se blátem, když nemáte gumáky. Místo toho se snaží objevit váš skutečný potenciál a zasadit vás do role,která vám bude nejvíc sedět. Jen pak můžou vznikat skvělé projekty a spokojení zákazníci. Stáž hodnotím velmi pozitivně. Dala mi ucelenou představu o tom, jak to reálně v online marketingu chodí. Byla to pro mě obrovská škola a každému stáž doporučuju. Budete mít možnost začít kariéru už při studiu, a jakmile vám studentský život skončí, budete rozjetí a jen těžko k zastavení.
Marek Moravec

Obchod

Lucie Steffková
Lucie Steffková
Head of Sales

Lucie chcela byť futbalistkou, ale jej kariéru zabrzdilo zranenie. Nezabrzdilo však jej usilovnosť, odhodlanie a ťah na bránu. A s touto výbavou sa vrhla na obchod. Baví ju vyhrávať, ale aj pomáhať k výhre ostatným.

Lucie ťa obchodom prevedie od A až do Z, a ukáže ti, že obchod môže byť aj zábava. Žiadne otrocké vytáčanie čísel a celodenné obvolávanie firiem s ponukou, ktorá nemôže nikoho zaujímať. Našou stratégiou je budovanie dlhodobých obchodných vzťahov. Preto ponúkame iba také riešenia, ktoré našich potencionálnych klientov dovedú k lepším obchodným výsledkom.

Marta Vodičková
V dnešním světě hraje obchod nezastupitelnou roli. Při studiu marketingu a obchodu jsem hledala příležitost, díky které získám zkušenosti a nahlídnu pod pokličku prodeje.  V BiddingTools mi nabídli mnohem více než jen přihlížet. Stáž mě naučila, jak vypadá celý proces prodeje, od první myšlenky po úspěšně zaplacenou fakturu. Odhodila jsem stud a naučila se komunikovat s klienty.  Bavilo mě poslouchat jejich pozitivní ohlasy na odvedenou práci celého BiddingTools týmu. Práce v mladém kolektivu je příjemným bonusem!
Marta Vodičková

Grafika

Šárka Kostelecká
Šárka Kostelecká
Graphic Designer

Šárka dáva BiddingTools tvár. Pomocou štetca, gumy, lasa alebo kúzelníckej paličky kúzli geniálne vyzuály, a kúzliť naučí aj teba. Prezradí ti veľa technických vychytávok a ukáže ti, ako “preniesť” svoj nápad na obrazovku. Zoznámiš sa s Photoshopom, Illustratorom i InDesignom, a spoznáš hlavné rozdiely medzi online a offline grafikou.

Dáme ti voľnú ruku a dôležitú spätnú vazbu. Rýchlo pochopíš ako tvoriť čistú, nadčasovú a hlavne funkčnú grafiku. Práca pre rôznych klientov ťa následne naučí prispôsobiť svoje vizuálne vyjadrovanie konkrétnym projektom. Pod Šárkiným vedením sa z teba stane univerzálny grafik, ktorý bude nenahraditeľným článkom každého grafického alebo marketingového teamu.

Terezie Goldová
O BiddingTools jsem se dozvěděla přes známého a vybrala jsem si tuto firmu v rámci povinné školní praxe již ve třetím ročníku SŠ, protože mě zajímalo, jak to chodí v marketingové agentuře. Stáž hodnotím velmi pozitivně, dala mi ucelenou představu o tom, jak to reálně v online marketingu chodí. Rozhodně mě připravila na to, že práce grafika může být velmi rozmanitá. Byla to pro mě obrovská škola a každému tuto zkušenost doporučuji. Budete mít možnost začít kariéru už při studiu, a jakmile vám studentský život skončí, budete rozjetí a jen těžko k zastavení! BiddingTools je navíc velmi milá a přátelská firma, která mě oslovila svým přístupem. Pro zaměstnance mají pochopení a všichni jsou si rovni.
Terezie Goldová

IT

Martin Mohler
Martin Mohler
Head of IT

Martin je manažérom IT a skvelým mentorom. Pod jeho vedením si rýchlo osvojíš základy programovania. Začnete jednoduchými úlohami, a keď sa trochu “oťukáš”, zverí ti Martin nejaký reálny projekt. Pokiaľ v programovaní nie si úplný zelenáč, odpozoruješ veľa programátorských vychytávok a vypiluješ svoje skills.

Dôležité je, že u nás od začiatku makáš na reálnych projektoch a tvoje výsledky sú vidieť. Žiadne úlohy “do zásuvky”. To nikoho nemotivuje. Po skončení stáže budeš môcť ukázať prstom a povedať - “Tak toto som robil ja!” - a to je pocit, ktorý si nikde nekúpiš.

Dominik Vašíček
V BiddingTools se mi otevřely dveře do světa IT. Ačkoliv jsem předtím nikdy neměl kancelářský job, přijali mě zde jako nadšence v oboru bez ohledu na chybějící zkušenosti. Stáž mě velmi rychle zbavila veškerých obav, že mi tyto zkušenosti budou chybět. Moc se mi líbilo, že celý kolektiv se mnou bez problémů pracoval a bral ohledy na to, že jsem nováček. Velmi rychle jsem se vše doučil. Náplň práce na IT oddělení je velmi rozmanitá, naučil jsem se zde od každého něco. A rozhodně to byla, je, a bude zábava!
Dominik Vašíček
Nenašiel si voľnú pozíciu, ktorá by Ti padla?