×
BiddingTools vie . . .

Marketingová podpora

Jedine spojením práce skúsených marketingových hláv a zásahov automatického bidovacieho nástroja vzniká komplexná služba, ktorá vám pomáha zefektívňovať predaj produktov na produktových porovnávačoch.

Sme špecialisti na produktové porovnávače a vďaka úzkemu pracovnému zameraniu máme dokonalú znalosť problematiky. Porovnávačom sa venujeme už niekoľko rokov, a preto ručíme za to, že vaše produkty budú s nami na produktových porovnávačoch viac vidieť a zarábať.


Starostlivosť marketingových špecialistov

Našou mantrou sú skvelé služby a férové správanie, pretože jedine tak môže byť služba skvelá. Našich klientov máme úprimne radi a snažíme sa im naplno pomáhať. Každý z našich špecialistov urobí prvé i posledné, aby vyriešil vaše požiadavky, a spoločne potom nájdeme cestu k maximálnemu využitiu potenciálu produktových vyhľadávačov.

Okrem pravidelných reportov, ktoré našim klientom posielame každý mesiac, sa snažíme byť neustále v kontakte, a tak vychádzať v ústrety všetkým novým, aktuálnym potrebám kampaní a vášho biznisu.

Ak sa s nami chcete zoznámiť osobne, môžete nás stretnúť na e-commerce konferenciách a vypočuť si naše prednášky. Navyše pravidelne zverejňujeme na našom blogu novinky a zaručené tipy, ako zefektívniť prezentáciu vašich produktov na produktových porovnávačov.

Odoberáte naše spravodaje, aby ste boli vždy v obraze?


Potrebujete pomôcť s nastavením, optimalizáciou či bidovaním? Chcete zvýšiť pomer spárovania produktov? Ozvite sa. Pomôžeme vám vyťažiť z porovnávačov maximum!

Chcem z porovnávačov vyťažiť maximum