×
BiddingTools vie . . .

Audit účtov na produktových porovnávačoch

Skontrolujeme vaše účty na porovnávačoch, aby ste mali správne vyplnené všetky informácie, čo najlepšie sa zobrazovali a využívali potenciál porovnávačov naplno.

K čomu je užitočný audit?

Zistíte, či máte účty na produktových porovnávačoch správne nastavené, odhalíte chyby v XML feedoch, a overíte si, či potenciál produktových porovnávačov využívate naplno. Podrobnou analýzou odhalíme nedostatky, ktorých zlepšením môžete výrazne zlepšiť dosahované výsledky.

Navrhneme riešenie, ktoré vám pomôže odstrániť všetky nedostatky, a predstavíme vám ďalšie možnosti, ako pomocou produktových vyhľadávačov lepšie dosiahnuť vašich obchodných cieľov.


Audit účtov zahrňuje kontrolu:

Nastavenia účtov

Dôkladne prechádzame údaje, ktoré ste o vašom e-shope pri registrácii vyplnili (názov e-shopu, logo, popis obchodu, otváracia doba, výdajné miesta a i.). Vždy odporúčame vyplniť čo najviac polí, pretože tieto zdanlivo nepodstatné údaje môžu mať významný vplyv na úspech e-shopu na produktových porovnávačoch.

Využitia služieb

S ohľadom na ponúkaný sortiment zhodnotíme vami využívané služby porovnávačov produktov. Odporučíme vám i ďalšie zaujímavé vychytávky, ktoré ešte nepoužívate (napr. Heureka Košík, akcie Doprava zadarmo, práca s hodnotením zákazníkov, atď.).

XML feedu

V tomto kroku overujeme informácie, ktoré predávate o produktoch Heureke CZ/SK a Zboží.cz a identifikujeme prípadné nedostatky. Odporučíme vám, ktoré chyby opraviť prednostne a po dohode sme schopní vyhotoviť tiež podrobnú špecifikáciu chýb vo feedoch spolu s ich výpisom pre programátora.

Spárovania produktov

Zistíme, ako ste na tom aktuálne so sparovaním svojich produktov. Len správne pomenované kategórie a produkty v XML feede vám zaručia úspešné spárovanie produktov.

Najpredávanejších produktov

Zistíme, či produkty, ktoré ľudia v poslednej dobe najviac dopytujú, máte vo svojej ponuke. Ďalej zanalyzujeme cenový rozptyl jednotlivých produktov a koľko predajcov ich aktuálne predáva.


Navrhované zmeny môžete spraviť sami, alebo vám môžeme pri ich realizácií asistovať.

Chcem skontrolovať účty