×
BiddingTools vie . . .

Audit účtov na produktových porovnávačoch

Skontrolujeme vaše účty na porovnávačoch, aby ste mali správne vyplnené všetky informácie, čo najlepšie sa zobrazovali a využívali potenciál porovnávačov naplno.

K čomu je užitočný audit?

Zistíte, či máte účty na produktových porovnávačoch správne nastavené, odhalíte chyby v XML feedoch, a overíte si, či potenciál produktových porovnávačov využívate naplno. Podrobnou analýzou odhalíme nedostatky, ktorých zlepšením môžete výrazne zlepšiť dosahované výsledky.

Navrhneme riešenie, ktoré vám pomôže odstrániť všetky nedostatky, a predstavíme vám ďalšie možnosti, ako pomocou produktových vyhľadávačov lepšie dosiahnuť vašich obchodných cieľov.


Audit účtov zahrňuje kontrolu:

Nastavenia účtov

Dôkladne prechádzame údaje, ktoré ste o vašom e-shope pri registrácii vyplnili (názov e-shopu, logo, popis obchodu, otváracia doba, výdajné miesta a i.). Vždy odporúčame vyplniť čo najviac polí, pretože tieto zdanlivo nepodstatné údaje môžu mať významný vplyv na úspech e-shopu na produktových porovnávačoch.

Využitia služieb

S ohľadom na ponúkaný sortiment zhodnotíme vami využívané služby porovnávačov produktov. Odporučíme vám i ďalšie zaujímavé vychytávky, ktoré ešte nepoužívate (napr. Heureka Košík, akcie Doprava zadarmo, práca s hodnotením zákazníkov, atď.).

XML feedu

V tomto kroku overujeme informácie, ktoré predávate o produktoch Heureke CZ/SK a Zboží.cz a identifikujeme prípadné nedostatky. Odporučíme vám, ktoré chyby opraviť prednostne a po dohode sme schopní vyhotoviť tiež podrobnú špecifikáciu chýb vo feedoch spolu s ich výpisom pre programátora.

Spárovania produktov

Zistíme, ako ste na tom aktuálne so sparovaním svojich produktov. Len správne pomenované kategórie a produkty v XML feede vám zaručia úspešné spárovanie produktov.

Najpredávanejších produktov

Zistíme, či produkty, ktoré ľudia v poslednej dobe najviac dopytujú, máte vo svojej ponuke. Ďalej zanalyzujeme cenový rozptyl jednotlivých produktov a koľko predajcov ich aktuálne predáva.


Navrhované zmeny môžete spraviť sami, alebo vám môžeme pri ich realizácií asistovať.

Chcem skontrolovať účty
Analýza spárovanosti ZADARMO
Párovanie produktov
Spárujeme vaše produkty na porovnávačoch.
Nechajte si zaslať analýzu spárovanosti ZADARMO.
Zistiť viac